nieuws
donderdag, 06 sep 2012
door onze redactie
AXA IM lanceert nieuw obligatiefonds

AXA Investment Managers heeft een nieuw fonds gelanceerd dat in inflatiegekoppelde obligaties belegt met een wereldwijde spreiding.
Het gaat om het AXA World Funds Universal Inflation Bonds-fonds. Het fonds is een toevoeging aan het bestaande aanbod inflatiefondsen. Als fondsmanager is Jonathan Baltora aangewezen. Hij maakt deel uit van een driekoppig team van inflatiespecialisten die gezamenlijk meer dan 20 miljard euro onder beheer hebben.
‘Inflatie is in toenemende mate een mondiaal fenomeen dat het gevolg is van de nieuwe macro-economische dynamiek’, zegt Baltora. ‘Jarenlang hebben de ontwikkelde economieën deflatie geïmporteerd uit opkomende markten. Dit verandert momenteel en biedt ons een kans waarop we proberen in te spelen met ons portfolio.’
meer artikelen
- JP Morgan breekt lans voor Europese aandelen
- Gross blijft voorlopig afwachten
- 'Frankrijk is het volgende Griekenland'
- Esma’s ETF-regels gelden ook voor niet-ETFs
- ING Private Banking breidt klantenteams uit
- Beleggers onderwogen in opkomende markten
- DSI royeert adviseur vanwege schenden regels
- Vermogen rijken stijgt in 2012 met 10%
- Sjeik schrijft 106 mln af op Theodoor Gilissen
- 'Low volatility aandelen niet overgewaardeerd'
plaats uw reactie
U moet ingelogd zijn om commentaar te geven. Eerst registreren als u nog geen account hebt.




